× بستن تبلیغات

یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

 نمونه هایی از محصولات حساس به حساسیت که نیاز به ظروف EPS دارند - غذاهای دریایی، محصولات تازه، دارویی و انواع محصولات پزشکی

 
چند منظوره - این می تواند برای ساخت تقریبا به هر شکل یا اندازه مورد استفاده قرار گیرد زیرا می توان آن را به آسانی برش داده و به شکل مورد نیاز برش داد. این نیز در تراکم های مختلف با خواص فیزیکی مختلف با توجه به نیاز محصول تولید می شود. سازگاری آن با تعداد زیادی از محصولات همچنین به افزایش ارزش آن از سایر گزینه ها کمک می کند.
 
سهولت استفاده - EPS به عنوان ساده ترین ماده برای استفاده به خصوص در صنعت ساخت و ساز در نظر گرفته شده است. به طور معمول در شکل ورق موجود است که می تواند به راحتی به شکل یا بلوک های شکل بزرگ به عنوان مورد نیاز باشد.
 
مشخصات فیزیکی
تراکم، lb./cu.ft. - 0
قدرت فشاری، p.s.i. -31-37
استحکام کششی، p.s.i. - 58-61
مقاومت حرارتی، R / in - 2
خواص الکتریکی
قدرت دی الکتریک ماده EPS حدود 2KV / mm است. در فرکانس های تا 400 مگاهرتز، محدوده ای که توسط این مواد ارائه شده است 1.02-1.04 با ضریب تلفات کمتر از 5 × 10-4 در 1 مگاهرتز و کمتر از 3 × 10-5 در 400 مگاهرتز است.
 
فرم قالب EPS می تواند با برخی از عوامل ضد استاتیک مورد استفاده قرار گیرد در صنایع الکترونیکی و بسته بندی نظامی استفاده می شود.
 
مقاومت شیمیایی
EPS بسیار مقاوم در برابر آب و محلول های آبی نمک، اسید و قلیایی است. این معمولا با حلال های آلی سازگار نیست. اشعه ماوراء بنفش تا 120-140F اثر کمی بر روی شکل قالب از مواد دارد. این معمولا سبب خراشیده شدن مواد می شود اما خواص فیزیکی آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
 
 
 
کاربرد پلی استایرن
این برای انواع مختلفی از بازارهای نهایی استفاده می شود. EPS برای تولید محصولات نیمه تمام و تمام شده مورد استفاده قرار می گیرد. مواد نیمه تمام ساخته شده از EPS عبارتند از:
 
Expanded Polystyrene Foam Sheet
مواد EPS در مقیاس بسیار بزرگ برای تولید ورقه های فوم در سطح جهان استفاده می شود. این ورقها سهولت استفاده را دارند زیرا می توان آنها را به آسانی برش داده و قالب بندی کرده یا تغییر داد با توجه به نیاز استفاده.
 
خصوصیات EPS از جمله سهولت کار سبک وزن، R-Value برتر، رطوبت و مقاومت در برابر آب و غیره، مناسب بودن آن را به ویژه در بخش بسته بندی نشان می دهد.
 
 
 
ورق EPS فوم به طور گسترده ای در عایق دیوار، سقف، زیرپوشش، حمل و نقل محصولات پزشکی و حتی حمل مواد مصرفی فوری قابل استفاده است.
 
Expanded Polystyrene Insulation
امروزه با توجه به اهداف طراحي شده پايداري و بهره وري انرژي، استفاده از عايق از اهميت بيشتري برخوردار است. روش های مختلفی برای انزوا کردن ساختمان وجود دارد. سه گزینه متنوع تر برای عایق صاف، EPS در سقف، دیوار، کف، طبقه پایین و کاربرد جی فوم ساختاری استفاده می شود.
 
EPS فوم نوع عایق است که به طور گسترده ای در اشکال بتن عایق و پانل های عایق ساختاری استفاده می شود. فوم EPS دارای مقرون به صرفه و همچنین تمام کدهای ساختمان و انرژی مورد نیاز را برآورده می کند.
 
مزایا و معایب عایق EPS
مزایا و معایب خاصی در ارتباط با استفاده از مواد عایق EPS وجود دارد که عبارتند از:
 
طرفداران
 
درازمدت و پایدار R-Value است.
جلوگیری از رشد قالب یا رشد قارچ.
آنها می توانند به راحتی بازیافت شوند.
مواد عایق EPS را می توان در زیر رده قرار داد.
آنها همچنین می توانند برای مجموعه های معکوس استفاده شوند.
مضرات
 
قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند محصول را بدتر کند.
مواد مبتنی بر حلال می تواند آسیب جدی ایجاد کند.
دمای بالای 250 درجه فارنهایت می تواند پلی استایرن ذوب شود.
آنها با نوع خاصی از ترموپلاستیک ها ناسازگار هستند که ممکن است باعث تخریب دائمی شود.
این قابل اشتعال است و نیاز به قرار دادن مناسب دارد.
EPS معمولا بر روی ملافه های خانگی یا با محصولاتی که گزینه های لمینیت کارخانه را می سازند استفاده می شود. R-Value ارائه شده توسط این عایق دوز EPS می کند به راحتی کاهش نمی یابد. عایق پلی استایرن نیز در سیستم های بامبو ساخته شده با آسفالت با مقررات خاصی برای محافظت از عایق حرارتی و محصولات مبتنی بر حلال استفاده می شود.
 
 
برنامه های کاربردی EPS
EPS مواد معمولا استفاده می شود در قالب EPS ورق طیف گسترده ای از کاربران در بخش های مختلف بخش های مختلف با توجه به الزامات. برخی از بخش های برجسته با استفاده از این فرم پلی استایرن به شرح زیر هستند:
 
برنامه های کاربردی بسته بندی
EPS مواد غالب در صنعت بسته بندی قابل استفاده برای تعدادی از کاربردها با توجه به ویژگی های آن است. محصولات ذخیره سازی سریع مانند تخم مرغ، گوشت، ماهی و مرغ، حتی نوشیدنی های سرد و انجام وعده های غذایی استفاده از مواد بسته بندی EPS برای حفظ محصول و تازه.
 
مواد EPS به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای مقاصد مقرون به صرفه برای بسته بندی مواد غذایی و کالاهای جهانی شناخته شده است.
 
برنامه های کاربردی ساختمان و عایق
رزین های EPS یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در صنعت ساختمان و ساخت و ساز هستند. فوم عایق به طور گسترده ای در سقف ها، کف و دیوارهای حفره ای بسته استفاده می شود. با توجه به نسبت قیمت و عملکرد عالی آن، امروزه نیز در پونتون ها و ساخت جاده ها استفاده می شود.
 
این فوم ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند
نوشته شده در دوشنبه 10 دی 1397ساعت 10:51 توسط علی پور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ