× بستن تبلیغات

یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

 به عنوان یک دانشجوی در موسسه پلی تکنیک Rensselaer، ابن Bayer، یکی از بنیانگذاران شرکت Ecovative Design و یک بومی ورمونت با برخی از تجربه های برداشت قارچ، متوجه شد که پرلیت، نوعی از شیشه آتشفشانی که اغلب به عنوان بخشی از عایق استفاده می شود، نیز مورد استفاده قرار گرفت در رشد قارچ ها.

 
او تصور می کرد ممکن است علف کش از قارچ ها با استفاده از پرلیت - و در یک کلاس قبل از فارغ التحصیلی در سال 2007، او ثابت کرد که درست است.
 
در حال حاضر، شرکتی که او با همکاری گوئین مک ایاتیر طراحی و توسعه داده است، سرمایه گذاری می کند تا نه فقط یک بازار انبوه، مواد عایق بندی آلی، بلکه جایگزینی برای فایبرگلاس، ماده غیر قابل تجزیه پذیر، مواد کربن شدنی که به طور گسترده در بسته بندی و حمل دریایی.
 
 
هر دو از طریق میکروبندی تولید می شوند که در آن زباله های زراعتی محلی از جمله گندم سیاه، برنج و پوسته پنبه ای و سایر مواد با ارزش بالا در لیگنین، یک پلیمر پیچیده ای که در بسیاری از گیاهان یافت می شود، با سلول های خاصی از قارچ ها مخلوط می شود.
 
در حدود یک هفته، آقای بایر گفت، قارچ هضم لیگنین، تولید یک ماتریکس قوی بیولوژیکی. مخلوط به یک قالب ریخته می شود و پس از آن خشک می شود، و محصول کامل را ایجاد می کند.
 
بایر می گوید: "بنابراین اساسا، ما از انرژی موجود در زباله های زباله استفاده می کنیم تا یک محصول جدید را بسازیم."
 
جف استون، سردبیر مجله Mycologia، یک مجله به تمام قارچ ها اختصاص داده است، می گوید: "قارچ ها نیاز به منبع کربن و انرژی دارند مانند ما. در این مورد، آنچه که مصرف می کنند، سلولز از دیواره های گیاهی است، و پوسته برنج عمدتا سلولز است. "
 
از آنجایی که Ecovative از مواد اولیه تهیه شده محلی استفاده می کند و محصولات خود را در تاریکی در دمای اتاق رشد می دهد، این شرکت می گوید که آنها کمتر از انرژی مصرفی و ارزان تر از پودر فوم ساخته می شوند.
 
با این حال، چگونگی افزایش کل پروسه ممکن است باقی بماند. تا کنون، این شرکت تنها چند دیوار تظاهرات را با استفاده از Greensulate، مواد عایق بندی آن نصب کرده است. و این شرکت مقادیر محدودی از Acorn، مواد بسته بندی آن را بعنوان بسته بندی سفارشی برای تولید کنندگان خاص شمال شرقی در سال 2009 عرضه می کند.
نوشته شده در سه شنبه 11 دی 1397ساعت 12:41 توسط علی پور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ