× بستن تبلیغات

یونولیت بسته بندی

یونولیت بسته بندی

 این بسیار مهم است که ساختار پس زمینه خود را در این مرحله تست کنید. به عنوان پروژه پس زمینه آکواریوم شما ممکن است نیاز به رویکرد متفاوت از اینجا به بعد.

 
آزمون شناوری:
 
آب را در ظرف بزرگ یا آکواریوم خود پر کنید.
ساختار پس زمینه آکواریوم را به آب در موقعیت عمودی یا در موقعیتی که می خواهید آن را در آکواریوم قرار دهید، قرار دهید.
ساختار باید حداقل 80٪ فرو رود. به عبارت دیگر 80 درصد حجم ساختار باید به آب فرو رود. اگر بیشتر از آن باشد، عالی است.
چرا 80٪ یا بالاتر؟
 
من شخصا می گویم 100٪ ساختار باید غرق شود. از آنجا که تجربه من خراب شد
 
دلیل: سیلیکون و فوم پلی اتیلن قدرت محدودی برای نگهداشت ساختار در آب به دلیل نیروی شناوری دارند. فوم پلی استریو به طور کلی 60٪ تا 90٪ + هوا است. این نوع طراحی یک ساختار با حجم بالا و سبک وزن کم را ایجاد می کند. بنابراین هر دو فوم پتروشیمی قطع خواهد شد و یا سیلیکون در نهایت شکست خواهد خورد. حتی اگر سیمان را در پشت زمینه قرار دهید و آن را با استفاده از سیلیکون چسباندید، ممکن است به دلیل نیروی پایدار ثابت باشد.
 
باور من نیروی شناوری بسیار قوی است! ساختار پس زمینه من فقط 20٪ فرو افتاده بود و من قادر به نگه داشتن آن را تحت آب با نیروی!
 
بنابراین اکنون اگر ساختار طراحی شما آزمایش آزمون شناوری را انجام داد، پس از آن تبریک می گوییم! شما می توانید به گام رنگ یا مرحله قرار دادن حرکت کنید.
 
اگر ساختار طراحی شده آزمون آزمون شناوری نداشته باشد، نگران نباشید، پروژه محکوم به نظر نمی رسد. ما تغییرات را در طراحی ساختار انجام خواهیم داد و اجازه دهید آزمایش آزمون شناوری روشن شود! باور کن! من این کار را کرده ام.
 
آزمون شناوری Passed: حرکت به گام مرحله رنگ / مرحله قرار دادن
 
آزمون شناوری شکست خورد: با من بمانید ...
 
ما باید برای افزایش وزن ساختار برنامه ریزی کنیم. هنگامی که جیره وزن حجم ایجاد می شود، ساختار آماده است. من قهوه بخورم و بخورم و بخورم و بخورم. (شن و ماسه اختیاری)
 
برای چند گام بعدی شما نیاز دارید تا بیشتر بر روی دستورالعمل های متن به جای تصاویر تمرکز کنید.
 
افزودن TipAsk QuestionCommentDownload
مرحله 8: طرح اصلاح شده
 تصویر از طرح اصلاح شده
 تصویر از طرح اصلاح شده
 تصویر از طرح اصلاح شده
 تصویری از طرح اصلاح شده 3 تصویر دیگر
اگر ساختار دارای موضوع شناوری باشد، باید وزن آن را افزایش دهیم.
 
با افزایش وزن با پر کردن مخلوط سیمان و شن و ماسه، اطمینان حاصل کنید که توزیع وزن ساختار یکنواخت است. اگر یکی از قسمت های دیگر سنگین تر شود، در حین بلند شدن ممکن است شکست بخورد.
 
در اینجا من دو رویکرد را شناسایی کرده ام -
 
وزن را در قسمت های انتخابی پس زمینه افزایش دهید.
ساختار جدیدی از ساختار ساخته شده از بتن ساخته شده و ساختار را به آن وصل کنید.
من شروع کردم به دنبال رویکرد -1 اما طراحی مناسبی نداشتم و طرح های برجسته ای شکست خوردم. سپس رویکرد 2 را دنبال کردم. من باور دارم که هر دو رویکرد خوب هستند. روش 2 کمی پیچیده است که 1. بنابراین من پیشنهاد می کنم برای رفتن به 1.
 
متن را بیش از تصاویر دنبال کنید.
 
رویکرد 1:
 
علامت گذاری به عقب از طراحی حک شده حک شده به عنوان مستطیل های عمودی و افقی. علامت گذاری به گوشه ها و مرز طراحی حدود 2 اینچ (بیشتر بهتر است). از میان فوم دراز بکشید چون به سمان کردن کمک می کند.
 
روش 2:
 
برگه پلاستیکی را همانند اندازه پس زمینه ببرید. من برگه را در سه قسمت مشخص کردم. برای طراحی L شکل، قسمت پایینی پایین، قسمت عمودی چپ، بخش عمودی متوسط. برای من تقریبا 7inchX24inch، 7inchX24inch و 24inchX24inch.
 
مش را در قسمت پایین پایین بریزید تا بعدا به شکل پس زمینه بچرخید.
نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 14:01 توسط علی پور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ